Yalım Halıcı Eğirdir’de vatandaşlarla buluştu

CHP Isparta Milletvekili Aday adayı Yalım Halıcı, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor.

CHP Milletvekili Aday Adayı Yalım Halıcı, seçim çalışmaları kapsamında program ve ziyaretlerine devam ediyor. Halıcı, bu kez Eğirdir ilçesinde vatandaşlar ile buluştu.

Halıcı, Eğirdir programında ilk olarak Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti ilçe teşkilatlarının birlikte düzenlemiş olduğu, Hafize Arya bebeğe destek için yapılan kermesi ziyaret etti. Halıcı, Arya bebek için hem destek oldu hem de vatandaşlardan destek istedi.

Programının devamında ise Eğirdir pazarını ziyaret eden Yalım Halıcı, burada esnaf ve vatandaşlar ile buluştu. Yalım Halıcı pazar esnafı ve alışveriş için gelen vatandaşların derdini dinlendikten sonra açıklamasında ise; ‘Vatandaş alım gücünden, esnaf ise satış yapamadığı için şikayetçi. Ama hiç merak etmeyin, ilk seçimle birlikte hemşehrilerimiz enflasyon rakamlarının altında ezilmeyecek” dedi.

Yalım Halıcı daha sonra sanayi esnafını ziyaret etti. Esnaflarla buluşan Halıcı, burada da yoğun ilgi ile karşılandı. Halıcı, ”Maalesef esnaflarımızın yüzü gülmüyor. Enflasyon rakamları vatandaşların belini bükmüş durumda. Her zaman dile getiriyoruz. İnsanların alım gücünü arttırmamız gerekiyor.” şeklinde konuştu.
Halıcı’nın Eğirdir programı bir dizi ziyaretlerin ardından son buldu.